Ücret ve Yan Haklar

Doruk Ailesinin bir parçası olmak; değer yaratan, müşteri odaklı, daima kazanmayı hedefleyen, sektöre yön veren, verimli, aktif, dinamik ve huzurlu bir ortamda çalışmak demektir.

Doruk Şirketler Grubunda ücret ayarlamaları her sektör ve iş ailesi için belirlenen adil ve tutarlı sistemlerle, şirket içi dengeler ve piyasa koşulları dikkate alınarak gerçekleştirilir. Üstün performans gösteren çalışanlar katkıları ile doğru orantılı olarak ödüllendirilir. Doruk Grubu’nda işe yeni alınan çalışanların ücretlerinin belirlenmesinde, temel olarak görevin gerektirdiği sorumluluklarla beraber, kişinin sahip olduğu eğitim, deneyim ve yetkinlikleri esas alınır.

Ücret, Net ücret bazında ve aylık olarak ödenir. Çalışanlara; yaptığı işe, performansına, şirketin ve ülkenin genel ekonomik durumu dikkate alınarak şirket bazında farklı tarihlerde yılda bir kez ücret zammı yapılmaktadır.

Sosyal İmkânlarımız:

  • Sağlığım Tamam Grup Sağlık Sigortası (Deneme süresini geçen tüm personele yapılır),
  • Yemek,
  • Şirketimiz tarafından organize edilen sosyal aktiviteler,
  • Yurt içi ve yurt dışı seyahatler yer almaktadır.

Pozisyonunuza ve kişisel yetkinliklerinize uygun açık pozisyonlarımızı görmek için “Kariyer Fırsatları” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Doruk Şirketler Grubu, globalleşen zorlu rekabet koşulları içerisinde gerçek sermayesinin “insan kaynağı” olduğuna inanır. Doruk, kurulduğu günden bugüne kadar kendisini bugünlere getiren çalışanlarına değer katmayı bir kurum politikası haline getirmiştir. Mutlu bir çalışma ortamı yaratıp çalışanlarının verimli, güven duygusu içerisinde çalışarak verilen hedeflerinin üstünde performans sergilemeleri için “Doğru İşe, Doğru İnsan” vizyonuyla hareket eden güçlü insan kaynağı yaratılmıştır.