Eğitim ve Gelişim

Doruk Ailesinin bir parçası olmak; değer yaratan, müşteri odaklı, daima kazanmayı hedefleyen, sektöre yön veren, verimli, aktif, dinamik ve huzurlu bir ortamda çalışmak demektir.

Doruk Şirketler Grubu olarak; insana yapılan yatırımın, getirisi en yüksek yatırım olduğuna inanmaktayız. Çalışanlarımızın görevlerini hem en verimli şekilde yapabilmeleri, hem de keyif alarak çalışabilmeleri için şirket içi ve şirket dışı eğitimlerle iş ihtiyaçlarına cevap vermeyi ve mevcut performanslarını arttırmaya yönelik sonuçlar hedeflemekteyiz. Eğitim ve Gelişim faaliyetlerimizde şirket stratejileri doğrultusunda çalışanlarımızın Yönetim, Mesleki ve Kişisel gelişimlerine yatırım yapılması hedeflenir. Eğitim ve gelişim ihtiyaçlarımız ise performans değerlendirme sonuçları, kariyer planlarına ayrıca işe ve pozisyona göre özel olarak belirlenir. Yetkinlik ve teknik eğitim ihtiyaçlarının giderilmesinde dış eğitmenlerden destek alındığı gibi çalışanlarımız arasından tespit ettiğimiz iç eğitmenlerimiz tarafından da destek alınmaktadır. Pozisyonunuza ve kişisel yetkinliklerinize uygun açık pozisyonlarımızı görmek için “Kariyer Fırsatları” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Doruk Şirketler Grubu, globalleşen zorlu rekabet koşulları içerisinde gerçek sermayesinin “insan kaynağı” olduğuna inanır. Doruk, kurulduğu günden bugüne kadar kendisini bugünlere getiren çalışanlarına değer katmayı bir kurum politikası haline getirmiştir. Mutlu bir çalışma ortamı yaratıp çalışanlarının verimli, güven duygusu içerisinde çalışarak verilen hedeflerinin üstünde performans sergilemeleri için “Doğru İşe, Doğru İnsan” vizyonuyla hareket eden güçlü insan kaynağı yaratılmıştır.